Hakkımızda

Home / Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

İbni  Sina Tıp Merkezi,  uzman doktorları, seçkin değişmeyen istikrarlı kadrosu, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı  ile etik ilkeler ışığında, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, konforlu hasta odaları ile sağlık sektöründe 20 yıldır güvenin, ilginin ve gelişimin adresidir.20 yıllık parlak bir geçmişe sahip olan kurumumuz sağlık sektörünün köklü kuruluşlarının arasına adını yazdırmıştır.

İbni Sina Tıp Merkezi, köklü tecrübesinden edindiği birikimleri ile sizler için sürekli yenileniyor, büyüyor ve gelişiyor. Bizler için en önemli şey; danışan ve hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesine katkı sağlamaktır. İşte tam da bu amaçla sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın ve yorulmadan çalışıyoruz.

Her şey sizler için; “Çünkü sağlığınız değerli”

MİSYONUMUZ

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden hasta, hasta yakını, ve çalışan memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmak.

VİZYONUMUZ

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük
  • Öncülük
  • Empati
  • Mükemmeliyet
  • Hasta ve çalışan memnuniyeti
  • İnsani değerlere saygı

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hasta ve çalışan memnuniyet odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmasını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen sağlık hizmeti sunmak.