Telefon
WhatsApp

HASTA GÖRÜŞLERİ

Serkan Şimşek
Serkan Şimşek
Serkan Şimşek - 14 Temmuz 2020, 15:28

Banko personeli Ebru Hanım ve tedavi sürecimi sorunsuz güleryüzüyle gerçekleştiren Sevda Oral Hemşireye teşekkür ediyorum.

Mete Sarpkaya
Mete Sarpkaya
Mete Sarpkaya - Gazi 06 Nisan 2020, 21:52

Sayın Sevda Oral hemşireye yakın ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkür ederim

Aluschka Jung
Aluschka Jung
Aluschka Jung - 01 Mart 2020, 14:41

Göz hastalıkları uzmanı Dr. Zerrin Gökşin'e titiz ve ihtimamlı göz muayenesi için çok teşekkür ederim.

H.L
H.L
H.L - Emekli 01 Şubat 2020, 18:59

Hemoroid dolaylı apse; çektiğim sıkıntıyı ben bilirim ALLAH CC. kimseye dert verip derman aratmasın. Mehmet hocamla yolum İbni Sina küçükyalı İstanbulda kesişti henüz muayene aşamasında günlerce yaşadığım o dehşet sıkıntımı giderdi. Muayenehnaesinden henüz çıkmadan sıkıntım bitmişti şu anda ilaçlarımı kullanıyorum en ufak bir ağrı yada şikayetim kalmadı. İnşallah ilaçlarım bitince kendine has olan ameliyat yöntemiyle hemoroid ameliyatımıda olacağım. Bu gün kontrole gittiğimde kendisinede hemşire hanımada şu cümleyi sarfettim.ALLAH sizi hayırla mükafatlandırsın. Güleryüzlü daha tanıştığınız ilk anda sizin sakin hissetmenizi sağlayan çok güzel bir insan. Saygılar Mehmet hocam insansınız,adam gibi adamsınız.

Ahmet Ömer ÇORABATIR
Ahmet Ömer ÇORABATIR
Ahmet Ömer ÇORABATIR - SERBEST 10 Ocak 2020, 18:32

Mehmet Hocam bana ameliyat olmam gerektiğini söylediğinde çok korkmuştum. Ama bana korkulacak bir şey olmadığını gösterdi. Acısız kolay bir operasyon geçirdim. Sonrasında da sıkıntı yaşamadım. Kendisi benimle çok yakından ilgilendi. Özellikle hastaları ile iyi bir iletişimi var. Hemoroit sıkıntısı olanlar acı yaşamak istemiyorsa kendisine başvursun.Teşekkür ederim.

Selda Erdemir
Selda Erdemir
Selda Erdemir - Ev Hanımı 28 Aralık 2019, 01:09

Hastanenizde almış olduğum hizmet de, doktorunuz Sn. Müseyip Hakko'nun ilgi alaka ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Hastanenizde bulunduğum süre içinde müşteri ilişkilerinden Sayın Zekiye Çoruh Hanım'a ayrıca teşekkür ederim. Hastaya kendini iyi hissettirmeyi çok iyi biliyor.

Nezahat Özşen
Nezahat Özşen
Nezahat Özşen - Ev hanımı 26 Aralık 2019, 22:00

Torunum ateşlendiginde getirdim. Herkes işini profesyonel bir anlayışla yapıyor. Özellikle Zekiye Hanıma ilgi ve alakasıdan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Burcu Duran
Burcu Duran
Burcu Duran - Ev Hanımı 26 Aralık 2019, 19:03

Mükemmel bir ekip ancak birbirinden ilham alan yöneticiler ve çalışanlardan oluşur. Bizlere karşı olan ilgi alaka ve sağlık hizmeti için teşekkürler İbni Sina, teşekkürler Zekiye Çoruh.

Kerem
Kerem
Kerem - İşçi 26 Aralık 2019, 18:56

Personeller gerçekten profesyonel ilgi alaka çok çok iyi zekiye hn a özellikle teşekkürler.

Cansu Kaymak
Cansu Kaymak
Cansu Kaymak - Muhasebe 26 Aralık 2019, 13:43

Memnun kaldığım bir hastane özellikle çalışanlarının yardımseverliliği ve zekiye hanımın güler yüzlülüğü karşısında iyi olmamak elde değil

Randevu Tarihi


Yukarı Çık