Hakkımızda


İbni Sina Hastanesi - Kartal

18 yıldır Küçükyalı’da hizmet vermekte olan, İbni Sina Sağlık Grubu engin tecrübesiyle büyük bir atılım yaparak, Kartal’da tam teşekküllü yeni bir hastaneyi halkın hizmetine açtı.

Kartal İbni Sina Hastanesi 56 yatak kapasiteli, 3 ameliyathane, 2 doğumhane, yeni doğan ve erişkin yoğun bakım, görüntüleme merkezi, biyokimya laboratuvarı ve ambulans hizmetleri ile bölgede sağlık alanında halkın ekonomik gücünü zorlamayacak şartlarda, kaliteli, güvenilir ve tüm branşlarda uzman hekim kadrosuyla açılışını yaparak hizmet hayatına başladı.

Hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, kapıdan giren herkesi misafir olarak kabul edip, hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 


İbni Sina - Küçükyalı

1999 Ağustos ayında Küçükyalı’da bölge insanının “Koruyucu Sağlık” ihtiyacını karşılamak üzere kuruldu. Sağlık hizmeti yarışı ve heyecanı ile dizayn edilen yerimizde, çağdaş ve modern bir donanımla başladık. Yaklaşık 1200 m2 ‘lik alanda, rahatlık içeren düzenlemelerle, ziyaret eden sağlık misafirlerimize kapısını açmıştır. Gittikçe gelişen tedavi üniteleri ile, bugün bulunduğu bölgede ayakta teşhis ve tedavi hizmeti verip modern laboratuarlara ve radyoloji üniteleri, Acil poliklinik ile hasta izlemektedir. Zaman içerisinde sadece bölge insanlarımızın dışında da sağlık tedavi ziyaretçilerinin de ağırlık kazanması, işletme düzenimiz uzman doktorlarımızın bilgi, davranış, izleme ve motivasyonu ile bilgili ve güler yüzlü sağlık personelimiz bizi bugün tanınır ve yararlanılır bir sağlık kuruluşu olarak anılmamızı sağlamıştır. Ekonomik ödeme sistemimiz. Hastanemiz günlük yüzlerce kişiye sağlık hizmet verebilen bir merkez haline getirmiştir. Bugüne kadar binlerce bin kişiye teşhis ve tedavi hizmeti verilmiştir.

Tüm uzmanlık dallarımız tecrübeli doktor kadromuz eğitimli sağlık personelimiz ve halkla ilişkiler ekibimizle siz sağlık tedavi ziyaretçilerimize hizmete devam etmekteyiz. Haftanın her günü 24 saat hizmetinizdeyiz.