Telefon
WhatsApp

BİZ KİMİZ?

shape
BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

İbni  Sina Tıp Merkezi,  uzman doktorları, seçkin değişmeyen istikrarlı kadrosu, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı  ile etik ilkeler ışığında, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, konforlu hasta odaları ile sağlık sektöründe 20 yıldır güvenin, ilginin ve gelişimin adresidir.20 yıllık parlak bir geçmişe sahip olan kurumumuz sağlık sektörünün köklü kuruluşlarının arasına adını yazdırmıştır.

İbni Sina Tıp Merkezi, köklü tecrübesinden edindiği birikimleri ile sizler için sürekli yenileniyor, büyüyor ve gelişiyor. Bizler için en önemli şey; danışan ve hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesine katkı sağlamaktır. İşte tam da bu amaçla sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın ve yorulmadan çalışıyoruz.

Her şey sizler için; “Çünkü sağlığınız değerli”

shape
Sizden Aldığımız Güç İle Çalışıyoruz

Hasta Görüşlerimiz

Banko personeli Ebru Hanım ve tedavi sürecimi sorunsuz güleryüzüyle gerçekleştiren Sevda Oral Hemşireye teşekkür ediyorum.

Serkan Şimşek
-
testimonial

Sayın Sevda Oral hemşireye yakın ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkür ederim

Mete Sarpkaya
- Gazi
testimonial

Göz hastalıkları uzmanı Dr. Zerrin Gökşin'e titiz ve ihtimamlı göz muayenesi için çok teşekkür ederim.

Aluschka Jung
-
testimonial

Hemoroid dolaylı apse; çektiğim sıkıntıyı ben bilirim ALLAH CC. kimseye dert verip derman aratmasın. Mehmet hocamla yolum İbni Sina küçükyalı İstanbulda kesişti henüz muayene aşamasında günlerce yaşadığım o dehşet sıkıntımı giderdi. Muayenehnaesinden henüz çıkmadan sıkıntım bitmişti şu anda ilaçlarımı kullanıyorum en ufak bir ağrı yada şikayetim kalmadı. İnşallah ilaçlarım bitince kendine has olan ameliyat yöntemiyle hemoroid ameliyatımıda olacağım. Bu gün kontrole gittiğimde kendisinede hemşire hanımada şu cümleyi sarfettim.ALLAH sizi hayırla mükafatlandırsın. Güleryüzlü daha tanıştığınız ilk anda sizin sakin hissetmenizi sağlayan çok güzel bir insan. Saygılar Mehmet hocam insansınız,adam gibi adamsınız.

H.L
- Emekli
testimonial

Mehmet Hocam bana ameliyat olmam gerektiğini söylediğinde çok korkmuştum. Ama bana korkulacak bir şey olmadığını gösterdi. Acısız kolay bir operasyon geçirdim. Sonrasında da sıkıntı yaşamadım. Kendisi benimle çok yakından ilgilendi. Özellikle hastaları ile iyi bir iletişimi var. Hemoroit sıkıntısı olanlar acı yaşamak istemiyorsa kendisine başvursun.Teşekkür ederim.

Ahmet Ömer ÇORABATIR
- SERBEST
testimonial

Hastanenizde almış olduğum hizmet de, doktorunuz Sn. Müseyip Hakko'nun ilgi alaka ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Hastanenizde bulunduğum süre içinde müşteri ilişkilerinden Sayın Zekiye Çoruh Hanım'a ayrıca teşekkür ederim. Hastaya kendini iyi hissettirmeyi çok iyi biliyor.

Selda Erdemir
- Ev Hanımı
testimonial

Torunum ateşlendiginde getirdim. Herkes işini profesyonel bir anlayışla yapıyor. Özellikle Zekiye Hanıma ilgi ve alakasıdan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Nezahat Özşen
- Ev hanımı
testimonial

Mükemmel bir ekip ancak birbirinden ilham alan yöneticiler ve çalışanlardan oluşur. Bizlere karşı olan ilgi alaka ve sağlık hizmeti için teşekkürler İbni Sina, teşekkürler Zekiye Çoruh.

Burcu Duran
- Ev Hanımı
testimonial

Personeller gerçekten profesyonel ilgi alaka çok çok iyi zekiye hn a özellikle teşekkürler.

Kerem
- İşçi
testimonial

Memnun kaldığım bir hastane özellikle çalışanlarının yardımseverliliği ve zekiye hanımın güler yüzlülüğü karşısında iyi olmamak elde değil

Cansu Kaymak
- Muhasebe
testimonial
Yukarı Çık