Ağız Ve Diş Sağlığı

İbni Sina Tıp Merkezi: Ağız Ve Diş Sağlığı Bölümü

Sağlıklı bir gülümseme, hem dış görünümümüzü hem de genel sağlığımızı etkiler. Gülümserken kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan, özgüvenimizi artıran bu önemli detaylardan biri ağız ve diş sağlığıdır. Tıp merkezimizde, ağız ve diş sağlığınızı korumak ve geliştirmek için size özel hizmetler sunuyoruz.

Tıp merkezimizde, en son teknolojiye sahip ekipmanlar ve tedavi yöntemleri kullanılarak, hastalarımıza konforlu ve etkili tedaviler sunulmaktadır. Diş implantlarından diş beyazlatmaya, ortodontik tedavilerden estetik dolgulara kadar geniş bir yelpazede hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tedavilerimiz, hem estetik hem de fonksiyonel sonuçlar elde etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ağız Ve Diş Sağlığı

Ağız Ve Diş Sağlığı Bölümü & Departmanı

Kişinin yaşam kalitesini oldukça fazla etkileyen ağız, diş ve diş etlerine ait hastalıklarda uzman hekimlerimiz, çalışanlarımız ve teknolojik donanımımız ile kaliteli hizmet sunmaktır.

Yapılan Ameliyatlar
Ağız ve Diş Sağlığı kliniğimizde; diş beyazlatma, çürük tedavileri, diş eti hastalıklarının tedavisi ve estetik dişeti tasarımları, sabit ve hareketli protez uygulamaları ile implant operasyonları başta olmak üzere ağız ve dişle ilgili pek çok probleme çözüm üretilmektedir.

 • Diş Beyazlatma
 • Çürük, Dolgu ve Kanal Tedavileri
 • Sabit ve Hareketli Protez Uygulamaları
 • İmplantoloji
 • Estetik Dolgular
 • Ortodonti


Protez
Çeşitli sebeplerle kaybedilen dişler, kişinin konuşma ve çiğneme alışkanlığını etkilediği gibi, sosyal olarak da fazlaca önem taşımaktadır. Bu tür problemlerde protez tedavisi ile hastaların yaşam kalitesini arttırmak için çalışmaktayız. Sabit veya hareketli olarak farklı seçeneklerde protez uygulamalarımız mevcuttur.

İmplantoloji
Her türlü tedavi seçeneği denendiği halde diş kaybedildiyse, normal dişe en yakın, en sağlıklı ve en rahat kullanımlı seçenek implant (diş ekme) tedavisidir. İmplant ile konuşma ve çiğneme gibi işlevler gayet kaliteli şekilde yerine getirilirken, doğal bir görünüm de sağlanmaktadır.

Tedavi süreciniz boyunca size destek olmak, sorularınızı yanıtlamak ve endişelerinizi gidermek için buradayız. Amacımız, sizi rahat ettirmek ve tedavi sürecinizi olabildiğince konforlu hale getirmektir.

Ağız ve diş sağlığınızı önemseyin, çünkü sağlıklı bir gülümseme, yaşam kalitenizi artırır. Tıp merkezimizde, sizin için en uygun tedaviyi bulmak ve size sağlıklı bir gülümseme kazandırmak için sabırsızlanıyoruz. İletişime geçmek için bize bugün ulaşın ve doğal gülüşlerinize kavuşun.

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Bölümü Randevu Nasıl Alabilirim?

  Alanında uzman Ağız Ve Diş Sağlığı bölümü doktorlarımızdan, randevu formu, telefon numaramız yada whatsapp iletişim hattımızdan randevu alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede destek sağlayacaktır.

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Bölümündeki Uygulamalar Nelerdir?

  Ağız Ve Diş Sağlığı bölümü uygulamaları hakkında daha fazla detaylı bilgi için aşağıdaki Whatsapp iletişim çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz.

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Bölümü Doktorları

  Ağız Ve Diş Sağlığı bölümü hekimler ve diğer tüm hekimlerimizi Doktorlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.


E-Randevu

Online işlemleri kullanarak, kısa sürede randevunuzu oluşturabilirsiniz.

E-Tahlil Sonuçları

Sisteme eklenmiş veya oluşturulmuş tahlillerinizin sonuçlarını online inceleyebilirsiniz.

E-Geçmiş Olsun

Kurumumuzda tedavi gören yakınınıza mesaj kartı gönderebilirsiniz.

Canlı Destek